Premiera kursu Python - Podstawy języka! Kup już dziś w specjalnej cenie 19,00 zł SPRAWDŹ

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dokonując płatności za dany kurs otrzymujesz nielimitowany czasem dostęp do jednego tematycznego filmu video.

Nasze kursy to filmy video. Każdy z nich składa się kilku elementów – jest w nich początek, rozwinięcie i podsumowanie.

Do każdego kursu dołączyliśmy forum, na którym możecie dyskutować z prowadzącym oraz innymi uczestnikami zająć.

Pod kursami możecie również zamieszczać swoje prace pokazujące czego już się nauczyliście.

Po udanym zabiegu rejestracji na naszym portalu, dostajesz możliwość zakupu wszystkich kursów z oferty. Po sfinalizowaniu transakcji kupna, otrzymujesz dostęp do strony, dzięki której możesz obejrzeć poszczególne lekcje danego kursu. Po wejściu w zakupiony kurs, przycisk Wykup dostęp zmieni etykietę na Zacznij naukę, tym samym dając Ci przepustkę do wszystkich lekcji kursu. Na specjalnej podstronie znajduję się spis treści, a obok niego okno, w którym masz możliwość obejrzenia po kolei wszystkich lekcji.

Żadna z nowinek i technologii nie jest aktualna przez cały czas, to samo jest z naszymi kursami. Staramy się na bieżąco śledzić postęp technologiczny i odpowiednio reagować. Gdy wiedza, która zawarta jest w naszym kursie przeterminuje się bądź przestaje być wspierana, naagrywamy odświeżony odpowiednik nowego wydania.

Służy do tego forum, na którym możesz porozmawiać z autorem kursów, zadać mu dodatkowe pytania i zamieścić swoje projekty stworzone po obejrzeniu kursu. Twoje projekty i pytania ocenią i na nie odpowiedzą także inni uczestnicy kursu. Dostęp do forum i możliwość zadawania pytań masz bez żadnych limitów czasowych.

Zapraszamy do działu Kontakt. Autorzy kursów porozmawiają z Tobą i szybko podpowiedzą Ci jaki kurs powinieneś zakupić.

Oczywiście – Ofcourse.tv zaprasza na lekcje do oddziałów siostrzanej firmy Cyfrowa Akademia – listę oddziałów, program, terminy zajęć znajdziesz tutaj.

Dowolnej przeglądarki internetowej.

Od razu po opłaceniu zamówienia. Szczegółowe warunki znajdują się na stronie PŁATNOŚĆ I DOSTAWA.

Tak. Dbamy o Twoje dane, nie przekazujemy ich innym podmiotom. Działamy zgodnie z polityka przestrzegania polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Stosujemy między innymi szyfrowanie SSL, a nasza baza danych jest zarejestrowana w GIODO. Więcej możesz dowiedzieć się na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tak, do każdego zamówienia wystawiamy fakturę. W koszyku podczas składania zamówienia masz możliwość podania danych, które znajdą się na dokumencie. Faktura będzie dostępna z chwilą gdy zamówienie otrzyma status "zrealizowane", dodatkowo będziesz mieć możliwość pobrania jej bezpośrednio z panelu klienta.

Tak. Dzięki temu sprzedamy kurs szybko i będziesz mógł w pełni korzystać z naszych zajęć.

Nie. Jest zupełnie darmowa.

Tak, dla stałych Klientów rabaty zawsze czekają. O szczegółach informujemy w naszych newsletterach.

Daj się oświecić!

Zarejestruj