Premiera kursu Python - Podstawy języka! Kup już dziś w specjalnej cenie 19,00 zł SPRAWDŹ

Po zaksiegowaniu płatności przez system Tpay, od razu uzyskasz dostęp do wszystkich lekcji z wykupionego przez Ciebie kursu wideo wraz z plimami źródlowymi i wszelkimi materiałami, które autor prezentuje w kursie.

Platność

Płatności online na naszym portalu odbywają się przy pomocy Tpay.com. Dzięki tej formie płatności możesz zapłacić kartą, przelewem tradycyjnym lub dokonać szybkiego przelewu z wybranego banku. Usługa jest dostępna dla osób posiadających konta w następujących bankach: lista banków

Dostawa

Dokonując płatności za kurs - otrzymujesz dożywotni dostęp online do wszystkich lekcji i plików znajdujących się w danym kursie. Dostęp do wykupionego kursu realizowany jest z poziomu panelu użytkownika, zaraz po zalogowaniu się na portalu. Nie przewidujemy możliwości zamówienia nośnika, na którym zawarte są kopie filmów instruktażowych.

Opóźnienia przy realizacji zamówienia

System Tpay.com umożliwia wykonanie płatności przy pomocy przelewu tradycyjnego. Ten typ płatności na 99% nie umożliwi natychmiastowego dostępu do zakupionego kursu. Pieniądze przelane przelewem tradycyjnym muszą pokonać o wiele dłuższa drogę niż w przypadku bezpośredniego przelewu.

Daj się oświecić!

Zarejestruj